Дзеркало з колекції Британія Української меблевої фабрики — це ненав'язливий дизайн у поєднанні з ергономічністю, функціональністю й компактністю.
Природний, теплий і природний відтінок меблів дуже ефектно гармоніюватиме із сучасними матеріалами.
Крім привабливого та стильного зовнішнього вигляду, представлені меблі можуть похвалитися чудовою якістю й надійністю конструкцій.
Габарити:
| Ширина: | 80 см |
| Глибина: | 3 см |
| Висота: | 70 см |
Доставка цього товару здійснюється тільки після 100% оплати по тарифах перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал рами | ДСП |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | Дзеркало |
- Ціна: 1 214,48 ₴


