Шафа двостулкова Британія ШП-3
Елемент модульної системи Британія — двостулкова шафа ШП-3 виготовлена з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Сучасна колірна комбінація дасть змогу створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати.
Розміри:
Ширина — 700 мм
Глибина — 520 мм
Висота — 2080 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Сонома Трюфель, Дуб світлий сонома, Дуб сонома, Дуб сонома + трюфель, Дуб молочний |
| Стан | Новий |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 2080 мм |
- Ціна: 4 395,44 ₴





