Має 4 великі шухляди та 2 секції з дверцятами. Матеріал виготовлення корпусу та фасадів комода — ламіноване ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Комод дуже зручний і місткий, можна на вибір замовити висувний механізм: роликові та телескопічні напрямні.
розміри:
Ширина — 1400 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 977 мм
Роликові напрямні в комплекті. Телескопічні 100 грн. / комплект
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Дуб венге, Венге + Дуб молочний, Білий, Дуб молочний, Венге магія |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 140 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 97.7 см |
- Ціна: 4 652,06 ₴





