Має 8 великих висувних ящиків. Матеріал виготовлення корпусу та фасадів комода — ламіноване ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Комод дуже зручний і місткий, можна на вибір замовити висувний механізм: роликові та телескопічні напрямні.
Розміри:
Ширина — 1385 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 977 мм
У комплекті роликові напрямні телескопічні можна дозамовити.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 8 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб венге, Дуб молочний, Венге, Венге магія |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 138.5 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 97.7 см |
- Ціна: 5 723 ₴


