Передпокій для дому Мікс Тандем
Попри стиль мінімалізму передпокою Мікс Тандем дуже містка та універсальна. До комплекту входить тумба для взуття на 2 секції, дзеркало, щит на 4 гачки та 2 полички для зберігання дрібниць і ключів. Матеріал виготовлення корпусу та фасадів передпокою — ламіноване ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм.
Розміри:
Ширина — 800 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 2000 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб венге, Білий, Венге, Венге магія |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Ні |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 800 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 2000 мм |
- Ціна: 3 560,60 ₴






