Односпальне ліжко з основою під матрац виготовлене з красивого, сучасного ламінованого ДСП завтовшки 16 мм. Ліжко Соната може бути додатково укомплектоване двома висувними білизняними ящиками.
Матрац у вартість не входить, його потрібно замовляти окремо.
Розміри:
Довжина — 1940 мм
Ширина — 850 мм
Висота — 800 мм
Розмір спального місця: 800х1900 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати на тарифах перевезення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Колір | Білий |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Крафт білий , Дуб Крафт Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 194 см |
| Ширина ліжка | 85 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 80 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
- Ціна: 4 028,84 ₴




