Ми дбаємо про вашу зручність і можливості розширення й доукомплектації меблів.
З цією метою розроблена надбудова для столу Соната. З перших років навчання книг і зошитів небагато, тому немає потреби відразу купувати дорогі габаритні столи.
Але згодом кількість літератури та інших пристроїв зростає. Щоб тримати кімнату в порядку, знадобиться надбудова для стола.
Тому виробник подбав, щоб його можна було придбати окремо, не втрачаючи якості чи вартості.
Надбудова цієї моделі надійно кріпиться до столу та може витримати різні навантаження.
Злагоджена робота інженерів і дизайнерів виробника дає змогу цьому модульному елементу бути надійним і гарним доповненням столу одночасно.
Габарити:
| Ширина: | 110 см |
| Глибина: | 25 см |
| Висота: | 96 см |
Фото-повідомлення:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 960 мм |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип меблів | Налаштування для столу |
| Колір | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Німфеа альба |
| Тип навісної полиці | пряма |
| Матеріал виготовлення навісної полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 773,78 ₴


