Навісна полиця 1100 Соната просте й елегантне рішення.
Навісна полиця дасть вам змогу створити цікаве настінне оздоблення.
Вона добре впишеться в просторій, а також і невеликій кімнаті. Ідеальне місце для розміщення декоративних елементів і світлин.
Встановивши на ній книги, ви створите домашню мінібібліотеку і, завдяки розділі справа, ви можете бути впевнені, що полиця завжди матиме місце для ваших улюблених речей.
Габарити:
| Ширина: | 110 см |
| Глибина: | 20 см |
| Висота: | 45 см |
Меблі для вітальні доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Колір корпусу | Венге |
| Ширина (довжина) полиці | 110 мм |
| Глибина полиці | 20 мм |
| Висота полиці | 45 мм |
| Тип навісної полиці | пряма |
| Матеріал виготовлення навісної полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799,94 ₴


