Пропонуємо до вашої уваги сучасний недорогий журнальний стіл 610 Соната.
Він поєднує продуманий функціональний дизайн, елегантний вигляд і надійну якість матеріалів за мінімальну вартість.
Зверніть увагу на його стійкість і компактність. Не виключена можливість використання столу під телевізор.
Також ми пропонуємо купити журнальний стіл 610 Соната для офісу або приймальні.
Полички здатні розмістити друковані видання різних розмірів. Це скрасить очікування відвідувачів і час пролетить їм непомітно.
Запропоновані п'ять варіантів натуральних відтінків допоможуть знайти ідеальну сумісність із дизайном приміщення й меблями.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару виробляється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Венге |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 610 мм |
| Глибина столика | 610 мм |
| Висота столика | 460 мм |
- Ціна: 1 110,14 ₴


