ТВ-тумба 1100 Соната — невелика, але досить практична модель. Тут є дві шухляди та довга відкрита полиця, де можна розмістити різну апаратуру під телевізор: наприклад, тюнери, ігрові приставки, плеєри тощо.
Тумба ТВ-1100 Соната — це ненав'язливий дизайн у поєднанні з ергономічністю, функціональністю й компактністю.
Природний, теплий і природний відтінок меблів дуже ефектно гармоніюватиме із сучасними матеріалами.
Крім привабливого та стильного зовнішнього вигляду, представлені меблі можуть похвалитися чудовою якістю й надійністю конструкцій.
Тумба ТВ-1100 Соната обладнана двома шухлядами та відкритою нішею.
| Ширина: | 110 см |
| Глибина: | 38 см |
| Висота: | 50 см |
Меблі доставляється в розібраному вигляді в фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збірки, схема вироби. Отвори для збірки просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип меблів | тумба |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб венге, Береза пісочна, Венге |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1500 мм |
| Глибина тумби | 380 мм |
| Висота тумби | 460 мм |
- Ціна: 2 496,64 ₴



