Тумба ТВ-1500 Соната — це ненав'язливий дизайн у поєднанні з ергономічністю, функціональністю й компактністю.
Природний, теплий і природний відтінок меблів дуже ефектно гармоніюватиме із сучасними матеріалами.
Крім привабливого та стильного зовнішнього вигляду, представлені меблі можуть похвалитися чудовою якістю й надійністю конструкцій.
Тумба ТВ-1500 Соната обладнана двома шухлядами та відкритою нішею.
Елемент модульної системи Соната тумба під ТВ 1500 виготовлена з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Сучасна колірна комбінація дасть змогу створити будь-який інтер'єр Вашої вітальні.
Розміри:
Ширина — 1500 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 500 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип меблів | тумба |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб венге, Дуб сонома, Венге |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1500 мм |
| Глибина тумби | 380 мм |
| Висота тумби | 500 мм |
- Ціна: 2 773 ₴



