Тумба для взуття ТО-600 виготовлена з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Сучасна колірна комбінація дасть змогу створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. Соната Тумба обладнана м'яким сидінням.
Невеликі розміри меблів дають змогу максимально використовувати навіть невеликі інтер'єри.
Варто зазначити тумбу для взуття за його невеликих розмірів вона дуже містка.
Широка колірна схема забезпечує волю створення унікальних дизайнів інтер'єру.
Розміри:
Довжина — 600 мм
Глибина — 480 мм
Висота — 466 мм

Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати на тарифах перевезення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 1 шт. |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб венге, Венге |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Висота | 466 мм |
| Колір | |
| Колір корпусу | Дуб Крафт Золотий |
- Ціна: 1 494,60 ₴




