Тумба приліжкова Т-1 виготовлена з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Сучасна колірна комбінація дасть змогу створити будь-який інтер'єр Вашої спальні.
розміри:
Довжина — 500 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 500 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб венге, Венге |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Висота тумби | 50 см |
| Колір | |
| Колір корпусу | Дуб Крафт Золотий |
- Ціна: 1 376,16 ₴




