Стільці: сидіння і спинка м'які з якісного щільного екошкіразамінника
Висота загальна 88 см
Висота сидіння 48
Ширина сидіння 39
Глибина сидіння 42
Телефонуйте, наш менеджер відповість на всі питання!
Також можемо оформити кур'єрську доставку.Доставимо в будь-яку точку України.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Хром |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 39 мм |
| Глибина | 42 мм |
| Висота | 88 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 130 ₴





