В наявності універсальна модель сучасного орного шафи. Виріб ШП-1 від вітчизняної торгової марки «Еверест Меблі» можна використовувати в передпокої, житловій кімнаті або в приймальні офісу. Виріб виготовлено з ДСП (кромка ПВХ 0,5 мм), екологічна чистота якого підтверджена документально (є позитивний висновок СанПіН). Внутрішній простір шафи організовано грамотно: є дві полиці (зверху і знизу) і просторий відсік для зберігання одягу на вішалках.
Товар доступний для замовлення в кількості від одного примірника. Телефонуйте для уточнення деталей.
Переваги моделі ШП-1
Пропонована модель шафи відрізняється:
● практичністю;
● довговічністю;
● доступністю ціни;
● простотою догляду;
● місткістю;
● надійністю фурнітури.
Замовляйте шафа розпашній ШП-1 за розумними цінами.
Ширина 60см
Глибина 38 см
Висота 200 см
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Венге |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Висота | 200 мм |
- Ціна: 3 080,38 ₴




