Розмір: 1400*2000
Виголов'я — 750 мм
Цвет: Білий
Матеріал: 1. Масив бука+буковий щит. 2. Вільха масив + щит
Практичне ліжко "Ольга" від компанії "Мікс Меблі" виготовлене з масиву дерева, буде справжньою знахідкою для сучасної людини, яка однаково цінує функціональність і зовнішній вигляд меблів!
В основі ліжка ламелі, така конструкція оптимально підходить для розкриття властивостей ортопедичного матраца. Модель простора, надійна, зручна, її лаконічний дизайн спеціально розроблений для меблювання сучасних квартир.
Доступні розміри під матрац: 900*2000, 1200*2000,1600*2000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Каштан |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 208 см |
| Ширина ліжка | 149 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 85 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
- Ціна: 9 242,64 ₴


