Топ продаж
-7%

Крісло м'яке Ліберті Ю велюр, ніжки Бар рол, Хрестовина хром (колір під замовлення), бежевий
5 880 ₴
5 468,40 ₴
- Під замовлення
Відправка з 11 квітня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Крісло м'яке Ліберті велюр, ніжки Бар рол, Хрестовина хром (колір під замовлення)
- унікальний стильний дизайн і максимальна комфортність
- затишне м'яке сидіння й невисока комфортна спинка з підлокітниками
- для оббивки використана якісна тканина з оксамитовою поверхнею (велюр)
- різні варіанти колірного рішення оббивного матеріалу на вибір
- наповнювач зі щільного пінополіуретану довго зберігає форму
- міцні ніжки розташовані під кутом і виготовлені зі сталі, пофарбованої в чорний колір порошковим методом
- спеціальні пластикові накладки захищають підлогу від подряпин
- цілісний металевий каркас розрахований на навантаження 120 кілограмів
Стілець із металевими ніжками чорного кольору або з хромованою хрестовиною на вибір. Посилена мушля.
- Ширина: 54 см
- Глибина 60 см
- Висота: 84 см
- Висота посадки: 48 см
- Вага: 6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір каркасу | Хром |
| Наявність підлокітників | Так |
| Тип меблів | крісло |
| Виробник | Richman |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 840 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 468,40 ₴


