
Сучасний і стильний стілець. Простий, легкий дизайн цього крісла впишеться в будь-який інтер'єр. Підійде як барний стілець, крісла для дому або офісу, елементи обладнання квартири та навіть як перукарське крісло.
- регулювання висоти Пневматичний привод — місце обертання (360 градусів)
- табурети абсолютно нові
- ширина сидіння — 46 см
- висота спинки — 35 см
— висота мін. Сидіння — 60 см
— висота макс. Сидіння — 80 см
Важливо!
Перед заказом:
— уточнюйте всі важливі для вас параметри товару та замовлення!
- Колір матеріалу може відрізнятися через особливості знімання та кольоропередавання вашого ґаджета.
За невідповідність обраного вами кольору ми відповідальності не несемо!
Будь ласка, крім зовнішнього вигляду товару звертайте увагу на його параметри.
Перед замовленням переконайтеся, що цей товар підходить Вам за всіма параметрами та вимірами.
Якщо жодних вимірювань немає, уточніть перед замовленням нашого менеджера!
Крісло виготовляється під замовлення 10-12 робочих днів!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| База крісла | кругла дискова |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Підставка для ніг |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 600 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 800 мм |
| Ширина крісла | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Матеріал каркасу | метал |
| Ширина стільця | 460 мм |
| Тип опор | кругла дискова |
| Оббивка | шкірозамінник |
| Вікова категорія | для дорослих |
| Основні атрибути | |
| База стільця | Диск |
- Ціна: 5 000 ₴




