Соната-600 виготовлена з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Сучасна колірна комбінація дасть змогу створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. Шафа оснащена штангою для одягу.
розміри:
Довжина — 600 мм
Глибина — 500 мм
Висота — 2050 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Дуб Крафт Білий, Крафт білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Висота шафи | 2050 мм |
- Ціна: 3 556,02 ₴






