Шафа Кутова 700 Соната — це одна з найкомпактніших кутових шаф. Довжина його сторін усього 70 на 70 см — це фактично мінімальний розмір для такого типу шаф. Щоправда, це накладає відбиток і на конфігурацію. За такого розміру шафа має полицю зверху та штангу для одягу.
Фабрика Еверест, що є виробником серії меблів Соната, пропонує два варіанти забарвлення для цієї моделі. У першому варіанті корпус виробу випускається в кольорі темний венге, а в другому — у кольорі дуб сонома. Фасади виготовлені з білого ДСП. Зазначимо, що шафа зроблена з якісних довговічних матеріалів, що позитивно позначається на її функціональності та довговічності.
Шафа кутової 700 Соната— це ненав'язливий дизайн у поєднанні з ергономічністю, функціональністю і компактністю.
Природний, теплий і природний відтінок меблів дуже ефектно гармоніюватиме із сучасними матеріалами.
Крім привабливого та стильного зовнішнього вигляду, представлені меблі можуть похвалитися чудовою якістю й надійністю конструкцій.
Шафа кутової Соната 700 має штангу для трепелів. Він буде доречний у будь-якій кімнаті, виконуючи не тільки естетичну, а й практичну функцію.
|
Висота 205
Доставка цього товару виробляється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника. Накладено платежу немає. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Форма фасаду | радіусний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Тип шафи | кутовий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Дуб Крафт Білий, Білий, Крафт білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 700 мм |
| Глибина шафи | 700 мм |
| Висота шафи | 2050 мм |
- Ціна: 4 436,80 ₴




