Стіл-трансформер Спарк Розмір: 1100(+350)*680. H: 765.
Каркас: колір: ДСП SWISSPAN Сонома; Стільня: Білий + Вкладка Сонома
Матеріал: ДСП ламіноване.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб світлий сонома, Білий, Сірий, Дуб сонома |
| Колір | Білий мармур |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 110 мм |
| Ширина столу | 680 мм |
| Висота столу | 765 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1450 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 387 ₴


