Геометрична строчка додає цікавого стилю, контрастного окантовку шика й елегантності. Доступний у різних кольорах. Повністю обертається сидіння, що регулюється за висотою. Можливість вибору холеру на роликах, милиця та кругла основа, закріплена гумовою суперобкладинкою на нижній стороні.
Наші переваги:
Кольори насичені та яскраві, крісла в живу вигляд ще красивіший, ніж на фото.
Додатковими рисами цього крісла є такі характеристики, як поворотне сидіння, регулювання висоти на пневмоциліндрах. Крісло чудово вписується в будь-який салон краси та інші ексклюзивні інтер'єри.
Хромована основа стільця з колесами.
Хрестовина з колесами буде гнута :

Характеристики:
- регулювання висоти на пневмоциліндрі
- поворотне сидіння (360 градусів)
- ширина сидіння — 59 см
- висота спинки — 43 см
- висота мінімальна сидіння — 45 см
- висота максимальна сидіння — 55 см
Важливо!
Крісло виготовляється під замовлення 10-12 робочих днів.
Перед заказом:
— уточнюйте всі важливі для вас параметри товару та замовлення!
- Колір матеріалу може відрізнятися через особливості знімання та кольори вашого ґаджета.
За невідповідність обраного вами кольору Ми відповідальності не несемо!
Будь ласка, крім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його параметри.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить Вам за всіма параметрами та замірами.
Якщо якихось замірів немає, уточніть перед замовленням нашого менеджера!
Меблева КОЛІРНА ГАММА ТКАНИНА для крісел
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 450 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 550 мм |
| Ширина крісла | 590 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип опор | хрестовина з коліщатками |
| Оббивка | шкірозамінник |
| Вікова категорія | для дорослих |
- Ціна: 5 700 ₴



