Ідеально підходять як сучасні крісла для житлових кімнат і гостьових кімнат у будинках, а також привабливі та корисні косметичні та перукарські.Універсальна, проста та сучасна форма робить її дуже часто також обраною як стільців або стільців у ресторанах, залах очікування та інших пунктах обслуговування й інформації.
Доступний у кількох кольорах. Повністю обертається сидіння, що регулюється за висотою.
Можливість вибору холеру на роликах, милиця та кругла основа, закріплена гумовою суперобкладинкою на нижньому боці.
Наші переваги:
- Кольори насичені та яскраві, крісла в живу вигляд ще красивіший, ніж на фото.
- Хромове основа стільця,база хрестовина без коліс
Характеристики:
- сидіння з оббивкою з велюру
- регулювання висоти на пневматичному циліндрі
- поворотне сидіння (360 градусів)
- ширина сидіння — 59 см
- висота спинки — 43 см
- висота мінімального сидіння — 45 см
- висота максимального сидіння — 55 см
Важливо!
Крісло виготовляється під замовлення 10-12 робочих днів.
Перед заказом:
— уточнюйте всі важливі для вас параметри товару та замовлення!
- Колір матеріалу може відрізнятися через особливості знімання та кольори вашого ґаджета.
За невідповідність обраного вами кольору Ми відповідальності не несемо!
Будь ласка, крім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його параметри.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить Вам за всіма параметрами та замірами.
Якщо якихось замірів немає, уточніть перед замовленням нашого менеджера!
Меблева КОЛІРНА ГАММА ТКАНИНА для крісел
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (без коліщаток) |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 450 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 550 мм |
| Ширина крісла | 590 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 59 мм |
| Висота | 45 мм |
| Стан | новий |
| Тип | стілець / табурет |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип опор | хрестовина на стопках |
| Оббивка | шкірозамінник |
| Принт | без принта |
| Вікова категорія | для дорослих |
- Ціна: 8 000 ₴


