Елегантна модель поєднує в собі практичність із розкішним дизайном. Глибоке, зручне сидіння виготовлене в стилі тканини. Смачний колір, який у світі дизайну набув нового значення. Він сильний, справжній, важливий і дуже жовтий у кожному інтер'єрі! Чудово, як перукарський і косметичний стілець.
Доступний у кількох кольорах. Повністю обертається сидіння, що регулюється за висотою.
Наші переваги:
- Кольори насичені та яскраві, крісла в живу вигляд ще красивіший, ніж на фото.
Характеристики :
- Глибина сидіння — 38 см
- Ширина сидіння 50 см
- Висота спинки 40 см
- Висота підлокітників — 32 см
- Мінімальна висота сидіння 44 см
- Максимальна висота сидіння — 60 см
База на вибір: колеса, диск, барна (чорний, хром, золото)
Важливо!
Крісло виготовляється під замовлення 10-12 робочих днів.
Перед заказом:
— уточнюйте всі важливі для вас параметри товару та замовлення!
- Колір матеріалу може відрізнятися через особливості знімання та кольори вашого ґаджета.
За невідповідність обраного вами кольору Ми відповідальності не несемо!
Будь ласка, крім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його параметри.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить Вам за всіма параметрами та замірами.
Якщо якихось замірів немає, уточніть перед замовленням нашого менеджера!
Меблева КОЛІРНА ГАММА ТКАНИНА для крісел
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний, Гідравліка |
| База крісла | кругла дискова |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 440 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Ширина крісла | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип опор | кругла дискова |
| Оббивка | шкірозамінник |
| Вікова категорія | для дорослих |
- Ціна: 10 200 ₴


