Крісло-діван розкладний односпальний Карлсон 1,3
Характеристики:
- Висота спинки: 800 мм;
- Висота підлокітників: 650 мм;
- Товщина підлокітників: 85 мм;
- Глибина 800 мм
- Ширина 1470 мм
- Висота посадки: 450 мм;
- Ширина спального місця: 1300 мм;
- Довжина спального місця: 1950 мм.
- Каркас: ДСП + ДВП + Дерево
- Наповнення: Поролон 25-ї щільності завтовшки 100 мм на ламелях.
Матеріал оббивки в складській програмі (поєднання тканин):
Аляска 97/Аляска 08 (Exim Textil) (Сірий/Світло-сірий)


До комплекту входять дві подушки розміром 40*40 мм, а також ніша для білизни.
Оплата можлива як Повна, так і Часткова передоплата.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Колір | Сірий |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Довжина дивана | 147 см |
| Глибина дивана | 80 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 130 см |
| Висота спального місця | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 905,22 ₴






