Підлогові плічка Спліт — це насамперед функціональний елемент, а вже потім оригінальний предмет декору. Ця модель чудово підійде для готелів і готелів, але й у домашньому інтер'єрі їй знайдеться місце. На верхній частині ви легко зможете розмістити сорочку, піджак, куртку та інший верхній одяг. На нижній планці можна розмістити взуття.
Підлогова вішалка виготовляється з масиву вільхи. Ніжки на 4 коліщатках, завдяки чому ви зможете без проблем переміщати вішалку кімнатою. Незвичайний дизайн вішака Спліт гарантовано прикрасить інтер'єр, чи то готельний номер, чи то ваша квартира. Заказавши підлогову вішалку плічка Спліт у нашому інтернет-магазині меблів, ви гарантовано будете задоволені покупкою та почуєте багато компліментів у свою адресу.
• Матеріал: масив вільхи
• Покриття: поліуретановий лак
Габарити виробу:
- Ширина: 107 см
- Глибина: 49 см
- Висота: 143 см
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1430 мм |
| Ширина | 1070 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Основні | |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Тип вішалки | Підлогова, Переносна |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево, хромована сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
- Ціна: 2 781,90 ₴


