
Передпокій Соната Комплект 18 — Це ненав'язливий дизайн у поєднанні з ергономічністю, функціональністю й компактністю.
Природний, теплий і природний відтінок меблів дуже ефектно гармоніюватиме із сучасними матеріалами.
До комплекту передпокій Соната Комплект 18:
- Тумба для взуття Соната 600
- шафа 600 Соната
- вішалка Соната Щит 600
- дзеркало (2 шт.) для шафи Соната
Крім привабливого та стильного зовнішнього вигляду, представлені меблі можуть похвалитися чудовою якістю й надійністю конструкцій.
Передпокій Соната Комплект 18 підійде для сучасних інтер'єрів і невеликих квартир
Габарити:
| Ширина: | 120 см |
| Глибина: | 38 см |
| Висота: | 205 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 4 |
| Колір | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб світлий сонома, Білий, Дуб сонома |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2050 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Склад комплекту | |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
- Ціна: 8 256,96 ₴/комплект





