
Прихожа Соната комплект 18 комбі венге темний + білий лдсп з дзеркалом (або без)
9 626 ₴/комплект
9 048,44 ₴/комплект
- В наявності
Прихожа Соната Комплект 18 - це ненапружний дизайн у поєднанні з ергономізмом, функціональністю і компактністю.
Природний, теплий і природний відтінок меблів буде дуже гармонійно гармонувати з сучасними матеріалами.
До комплекту Соната Комплект 18:
- Тумба для взуття Сонату 600
- шафа 600 Соната
- вішалка Соната Щит 600
- дзеркало (2 шт.) для шафи Соната
Окрім привабливого і гарного вигляду меблі можуть бути гарними і надійними.
Прихожа Соната Комплект 18 підходить для сучасних інтер’єрів і невеликих квартир
Габарити:
| Ширина: | 120 см |
| Глибина: | 38 см |
| Висота: | 205 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 4 |
| Колір | Венге |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб венге, Білий, Венге |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2050 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Склад комплекту | |
| Дзеркало | 2 шт. |
| Шафа для одягу | 2 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
- Ціна: 9 048,44 ₴/комплект





