Вішалка для передпокою Еверест Тандем венге — це класичний приклад доступних, трендових меблів, які можуть бути не тільки красивим і привабливим, але й високоякісним, практично в, довговічним, ергономічним і функціональним.
Приємна фактура меблів і приємне контрастне поєднання відтінків допоможуть освіжити приміщення і звичний інтер'єр, кімната перетвориться, стане більш затишною, приємною та комфортною.
Вішалка обладнана полицею для головних уборів, відкритою вішалкою, з трьома подвійними, міцними гачками. Дзеркало в комплекті.
| Ширина: | 90 см |
| Глибина: | 20 см |
| Висота: | 110 см |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється Нова Пошта на адресу/відділення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1100 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Основні | |
| Виробник | Еверест |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Дуб світлий сонома |
- Ціна: 1 740,88 ₴


