
Блюдо-декор "Листок" виготовлене з кераміки. До того ж цей матеріал можна віднести поверхню, яка перешкоджає проникненню бактерій та інших запахів у посуд.Піала "Лісток" прекрасно підійде для сервірування столу, а також як декор. Виготовлена страва із загартованого скла.Таку страву також можна використовувати як фруктовницю або цукерку.
В асортименті кольору, уточнюйте перед оформленням замовлення!
Характеристики:
- Тип: страва
- Матеріал: кераміка
- Форма: фігурна
- Кількість об'єктів: 1
- Розмір: 26,5*19 см, 30*22 см,
- Колір: мідний, золотий, срібло
Під час відправлення службами доставки — кожен товар ретельно пакуємо
Відсилання тільки після повної оплати! Самовитягу та Накладеного платежу немає!
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 265 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Різні кольори |
| Декоративне оформлення | Ліплення |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Розмір | |
| Розмір | 30*22 см |
- Ціна: 875,50 ₴



