Банка трирівнева скляна "Бамбук", 1800 м — це пірамідка з трьох ємностей, яка дає змогу компактно й оригінально зберігати спеції, сухофрукти, чай та інше. Також їх можна використовувати як креманок, щоб подавати закусок або фрукти. Виготовлені креманки зі скла.
До складу баночок входить три посудини та бамбукова кришка. Об'єм 1800 мл
Висота 22 см, діам. 11,5см,
Висота однієї чаші 7 см
Під час відправлення службами доставки — кожен товар ретельно пакуємо
Відсилання тільки після повної оплати! Самовитягу та Накладеного платежу немає!
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 1800 л |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 115 мм |
| Матеріал | Скло |
| Тип | Набір банок |
| Форма | Кругла |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Колір | Прозорий |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
- Ціна: 730 ₴








