Підліткове ліжко з 2 шухлядами, укомплектоване ламельним блоком (без матраца).
Спальне місце: 800х2000мм
Бездоганна якість вища за ціну.
Матеріал: вільха
Колір: складана кістка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Покриття | Лак |
| Стан | Новий |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Слонова кістка (ivory) |
| Розмір спального місця | 80х200 |
| Колір | Вільха |
| Комплектація ліжка | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Унісекс |
| Загальна висота дитячого ліжка | 82 см |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення фасаду | натуральне дерево |
| Довжина дитячого ліжка | 200 см |
| Глибина дитячого ліжка | 98 см |
| Основа спального місця | дерев'яні ламелі |
| Матрац | False |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 334 ₴






