Шукаєте невеликий та акуратний стіл для дому чи кабінету? Стіл Z — це ідеальне рішення для Вас! Виріб поєднує у собі простоту та функціональність. Стіл дуже компактний, що забезпечить вам комфортне робоче місце. Оригінальна форма металевих деталей надає столу стійкості. А його зовнішній вигляд зробить інтер'єр свіжим і сучасним.
Стіл Z-7 має оригінальну конструкцію корпусу, яка ламає наші стереотипи про столи. Замість звичних нам чотирьох опор, тут дві Z-подібні ніжки виготовлені з міцного металу.
Металевий каркас виготовлений із міцного металу.
Робоча поверхня виготовлена з здвоєного ЛДСП. По краях клеїться стійка до пошкоджень крайка завтовшки 2 мм. ЛДСП представлений у чотирьох кольорах: Венге Корсика, Горіх Модена, Дуб Палена та Дуб Борас.
| Габаритні розміри столу | |
|---|---|
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Основні | |
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Чорний |
- Ціна: 3 030,50 ₴



