Стілець м'який обідній Чилі хакі зелений шкірозамінник каркас метал білий
Розмір: В: 890 мм; Г: 460 мм; Ш: 440 мм.
Каркас: колір: білий; сидіння: хакі зелений
Каркас: Матеріал: Метал; сидіння: Фанера гнутоклеєна + шкірозамінник RU-07 з вінтажним ефектом.

Стандартне паковання: Гофрокартон — 4 шт./коробка.
Відвантаження кратного коробки.
Доплата за нестандартне паковання 200 грн (під час купівлі 1,2 або 3 штуки)
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений, Білий |
| Колір оббивки | Зелений |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Білий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит, Вельвет, Мікрофібра |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 890 мм |
- Ціна: 1 871,10 ₴



