Увага: стільці не входять до комплекту зі столом.
Обідній стіл BS-450 — це традиційний стіл на одній ніжці та вузькій основі. Деякий час назад такі столи можна було побачити тільки в кафе. Але оскільки однією з головних тенденцій сучасного світу є рух у бік функціональності, столи з однією ніжкою стали дедалі частіше купувати додому або в офіс. Круглі столи зручні тим, що за нього можна сісти з будь-якого боку, водночас у цій моделі ніжки не заважатимуть тим, хто сидить. За таким столом люди більшою мірою звернені один до одного, що має до спілкування й відверто бесіди.
Опора стола складається з основи, круглої ніжки та кріплення до стільниці. Ці речі постачаються окремо, що здешевлює та полегшує доставку. Основа виготовляється з листового металу 8 мм завтовшки. Завдяки високій вазі та ширині 450 мм основа надійно тримає конструкцію зі стільницею завширшки до 600 мм. Ніжка виготовлена з круглої труби діаметром 60 мм і завтовшки стінки 2 мм. У верху опори є кріплення до стільниці також зроблене з листового металу завтовшки 4 мм.
Стільниця столу виготовлена із здвоєного ДСП завтовшки 32 мм. Забарвлення ДСП мають виражену деревну текстуру, завдяки якій стіл має дорогий і натуральний вигляд. По краях вона обклеєна двоміліметровою крайкою ПВХ. Зверніть увагу, що цей стіл треба захищати тривалого впливу рідини або високих температур. Рекомендуємо використовувати підставки або підкладки під предмети.



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота столу | 760 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Довжина столу | 600 мм |
| Діаметр стільниці | 600 мм |
| Відтінок меблів | |
| Відтінок меблів | Дуб Палена, Венге Луїзіана, Горіх Модена, Німфея Альба, Дуб Борам |
- Ціна: 5 082,50 ₴


