
Кутовий стелаж L-175 — стильний і практичний елемент меблів. Він не тільки дає змогу більш практично використовувати кути кімнати, але й прикрасить інтер'єр, не загоряючи простір.
Він чудово підходить для облаштування приміщення з відкритим плануванням.
Каркас стелажу виготовлений із міцної металевої труби з профілем 25*25 мм (виробленого методом холодного прокату). Товщина стінки труби 1,2 мм. Стелаж обладнаний регульованими ніжками, які дають змогу виставити його на нерівній підлозі.
Полиці виготовлені з ламінованого ДСП із текстурою деревини. Вони кріпляться до каркаса за допомогою гвинтів. Завдяки цьому стелаж можна збирати та розбирати безліч разів. Це зручно особливо для використання в офісах, з яких часто доводиться переїжджати. нижня полиця має додаткову ніжку для забезпечення стійкості стелажа.
Також його можна поставити в дитячу, проте в цьому разі краще додатково прикріпити до стіни.
Габаритні розміри:
Ширина — 350 мм
Глибина — 350 мм
Висота — 1742 мм
Відстань між полицями — 340 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 5 шт. |
| Форма фасаду | радіусний |
| Тип фасаду | розпашний |
| Тип меблів | стелаж для документів |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ЛДСП в алюмінієвому профілі |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина шафи | 35 см |
| Висота шафи | 174 см |
| Глибина шафи | 35 см |
| Відтінок меблів | |
| Відтінок меблів | Венге Луїзіана, Німфея Альба, Горіх Модена, Дуб Палена, Дуб Борас |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Темно-сірий |
- Ціна: 4 883 ₴

