Журнальний столик L-6 Slider слайдер лофт із шухлядами Горіх Модена антрацит
Журнальний столик L — 6 — це стильний і функціональний предмет інтер'єру. Завдяки висувним ящикам він являє собою не тільки поверхню для предметів, але й місце для зберігання. Столик виготовлений у сучасному стилі — мінімалізм. А завдяки вставкам у кольорі Антрацит, чорним ручкам і металевим ніжкам він чудово впишеться в інтер'єр у стилі Лофт.
Стільниця та полиця виготовляється з ДСП у кольорах із вираженою деревної текстури: Дуб борас, Венге Луїзіана, Дуб Палена та Горіх Модена. Ящиковий блок має тільки одне забарвлення — Антрацит.
Ящики комплектуються роликовими напрямними, які працюють тихо та без зусиль.
Металеві ніжки виготовлені з квадратної труби 25 х 25 мм. Журнальний столик обладнаний регульованими ніжками, які дають змогу виставити його на нерівній підлозі, а також захищають підлогове покриття від дряпання.
Журнальний столик L-6 стане прикрасою як офісних, так і житлових приміщень. Конструкція столика не захаращує простір і одночасно є дуже функціональною. На верхній поверхні можна розташувати частування, ноутбук для роботи, чашку кави тощо. На нижню полицю можна скласти журнали, каталоги та інші речі не першої потреби. А в ящики помістити дрібні предмети та речі, які можуть стати в пригоді, але не потрібні постійно.
Колірна гама:





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Колір | Коричневий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Венге |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 920 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 450 мм |
| Відтінок меблів | |
| Відтінок меблів | Горіх Модена, Венге Луїзіана, Дуб Палена, Дуб борас |
- Ціна: 5 215,50 ₴




