Стілець обідній дерев'яний м'який Буковель білий (тканина Ультратекс 05 MebTex)
Стілець обідній дерев'яний, напівм'які сидіння і спинка оббиті тканиною, спинка декорована різзю.
Колір дерева: білий
Габарити: висота 1010 мм; глибина 410 мм; ширина 450 мм
Постачається в зібраному вигляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Білий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево, фанера |
| Сидіння | фанера, натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 1010 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 646 ₴



