Стілець м'який Некст велюр світлий шоколад , каркас метал чорний
Основа сидіння:
гнучка фанера, поролон, тканина велюр світлий шоколад
Ніжки — метал, колір чорний
Висота: 89см
Ширина: 44см
Глибина: 48см

Стандартне паковання: Гофрокартон — 4 шт./коробка.
Відвантаження кратного коробки.
Доплата за нестандартне паковання 200 грн (під час купівлі 1,2 або 3 штуки)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Чорний, Дуб шоколадний |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Висота | 890 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 689,30 ₴









