Елегантний стілець зі зручною ергономікою: високою спинкою і м'яким сидінням, спинка ергономічної форми має поперековий валик, каркас стільця — гнута труба. Ідеально підходить для створення інтер'єрів як житлових приміщень, так і інтер'єрів ресторанів і кафе.
Можливо виготовити будь-якого кольору.Ціна залежить від категорії тканини

Корпус
матеріал — металева труба; покриття — хром
Сидіння і спинка
матеріал — м'який пористий шкірозамінник PU
колір: Світло-бежевий, Чорний, Коричневий, Антрацит, Крем, Світло-коричневий, Бежевий.
Стілець буде дуже важливим складником вашого закладу, оскільки саме він допоможе клієнту розміститися. Подбайте про комфорт людей і візьміть найкращі моделі.

Матеріал оббивки: Шкірзамінник
Матеріал каркаса:
Колір каркаса: Хром.
Висота виробу: 990 мм
Ширина виробу: 440 мм.
Глибина виробу: 570 мм
Висота від підлоги до сидіння: 440 мм.
Висота спинки: 580 мм
Ширина сидіння: 420 мм
Глибина сидіння: 420 мм
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір каркасу | Хром |
| Тип меблів | стілець |
| Виробник | Richman |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 480 мм |
- Ціна: 1 908 ₴




