
Сучасний якісний стілець в оригінальному дизайні в поєднанні з максимальною зручністю завдяки продуманій конструкції.
Докладна характеристика:
Габаритні розміри:- довжина, см: 54
- глибина, см: 44
- висота, см: 87
- висота від підлоги до сидіння, см – 49
- висота спинки, см-40
- Вага, кг – 5
Комплектація стільця:
Має стильний дизайн і міцну конструкцію, виробляється в будь-якій тканині. Колір і матеріал оббивки — під ваше замовлення.
Каркас стільця виготовлений з 11 шарів гнучкої фанери. Надійна конструкція «пружинить» під навантаженням і витримує велику вагу користувача. Металеві ніжки можуть бути виготовлені в різних кольорах. Вартість стільця залежить саме від категорії матеріалу оббивки та формату виділених ніжок.
Ніжки ЧОРНІ, БІЛОВІ, БІЖОВІ та ТЕМНО-СІРНІ
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 87 мм |
| Глибина | 44 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит |
| Основні | |
| Виробник | Richman |
| Колір оббивки | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Колір каркасу | Білий |
| Тип меблів | стілець |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Варіант сидіння | М'яке |
- Ціна: 2 790 ₴



Відправка з 11 квітня 2026