Стілець м'який Макао Ю — Ніжки чорні — Меджик Бежевий
Барний стілець Макао • Richman — це стильний стілець, який чудово підійде для домашньої кухні, вітальні, для дачі. Він також чудово впишеться в інтер'єр кафе, бару або літнього майданчика.
Розміри Ш*Г*В: 540х440х84
Посилена мушля
Можливі такі варіанти:
- Ніжки металеві. Посилена мушля з м'якою оббивкою велюр
- Ніжки металеві. Посилена мушля з м'якою оббивкою з Велюр

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір каркасу | Дуб натуральний |
| Тип меблів | стілець |
| Виробник | Richman |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Білий, Чорний |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 840 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина стільця | 540 мм |
| Глибина стільця | 440 мм |
| Висота спинки стільця з урахуванням | 840 см |
| Оббивка | Кожзам PU |
| Матеріал ніжок | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 243,16 ₴




Відправка з 17 квітня 2026