Стілець м'який Макао Ю Напівхокер барний високий, ніжки чорні, Жасмин 21 бежевий
Стілець виготовлений у 2 категорії тканини.
Ніжки ЧОРНІ, білі, бежеві та темно-сірі
Макао • Richman — це стильний стілець, який чудово підійде для домашньої кухні, вітальні, для дачі. Він також чудово впишеться в інтер'єр кафе, бару або літнього майданчика.
Посилена мушля
Можливі такі варіанти:
- Ніжки металеві. Посилена мушля з м'якою оббивкою з PU ( мармуровий беж, коричневий).
- Ніжки металеві. Посилена мушля з м'якою оббивкою з Велюр (Бежевий, какао, сірий, бірюза)

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип меблів | стілець |
| Виробник | Richman |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Чорний |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 540 мм |
| Глибина стільця | 440 мм |
| Висота спинки стільця з урахуванням | 840 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | Велюр |
| Матеріал ніжок | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 644,92 ₴


