
Стілець м'який обідній Ф'юрі велюр, ніжки метал, колір білий Цвет Малькольм 56 категория 1
2 856 ₴
2 656,08 ₴
- Під замовлення
Відправка з 17 квітня 2026Стілець із металевими ніжками. Посилена мушля.
Ніжки чорні, білі, бежеві та темно-сірі.
Стілець «Ф'юрі» — новинка нашої фабрики, створена для комфортного відпочинку. Ідеальне доповнення інтер'єру вдома або стильного кафе/бару/ресторану.
Каркас обіднього стільця виготовлений із багатошарової гнучкої фанери з твердих порід дерева. Попри крихкий і елегантний дизайн, модель витримує великі навантаження й підходить для користувачів різної ваги. Дерев'яні ніжки обладнані накладками, що не ушкоджують покриття підлоги.
Характеристики стільця «Ф'юрі»:
- Матеріал оббивки: під замовлення.
- Посилений дерев'яний каркас.
- Дерев'яні ніжки.
- Декоративні стібки на оббивці.
- Постачається в розібраному вигляді (окремо ніжки та каркас).
- Гарантія на приховані заводські дефекти: 1 рік.
М'яка оббивка може бути виготовлена з дизайнерського велюру або іншої тканини на ваш вибір. Ми пропонуємо понад 500 різновидів матеріалів у різних відтінках. Вартість стільця залежить від категорії обраної тканини.
Купити стілець «Ф'юрі» української фабрики Richman можна в будь-якій необхідній кількості з доставкою в Україні.
Технічні характеристики Стілець Ф'юрі
- Довжина, см — 54
- Глибина см — 44
- Висота, см — 87
- Висота від підлоги до сидіння, см — 49
- Висота спинки, см — 40
- Вага, кг — 5
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний, Білий, Сірий, Бежевий |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Висота | 870 мм |
| Колір категорія | |
| Колір категорія | Колір Малькольм 56 категорія 1 |
- Ціна: 2 656,08 ₴



