Табурет дерев'яний обідній Міраж, вільха
Розмір: 330*330; H=450.
Колір: ніжки: натуральний; сидіння: біле.
Матеріал: ніжки: масив вільхи; сидіння: МДФ фарбований.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Вільха світла |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | Тверде сидіння |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Тип меблів | кухонний табурет |
| Форма сидіння | квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина табуретки | 330 мм |
| Висота табуретки | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴



