Стілець дерев'яний обідній м'який Остін темний горіх
Розмір: В: 820 мм, Г: 520 мм, Ш: 430 мм.
Колір: Каркас: темний горіх; Сидіння і спинка: коричневий.
Матеріал: Каркас: Масив клена; Сидіння і спинка: Тканина Zara13, CMT.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Горіх темний |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Горіх, Коричневий |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 820 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 024 ₴







