Ліжко дерев'яне Соня з огорожею 800*1900, білий
Розмір: Під матрац: 800*1900;.900*2000
Висота ліжка — 700 мм.
Колір: Білий
Матеріал: Масив, сосна
Комплект ящиків за запитом
Ціну уточнюйте в менеджера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення фасаду | натуральне дерево |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 626,96 ₴



