Ваза скляна Літній день із гранями та золотим обідком
Розмір:
- маленька : діаметр горловини: 10cm, діаметр основи: 13см, висота:24cm,
- велика : діаметр горловини: 10cm, діаметр основи: 14см, висота: 28cm
Матеріал: Скло
Колір: зелений
Стильна ваза для квітів прикрасить Ваш будинок і створить атмосферу комфорту та затишку.
Відсилання після 100% оплати!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olens |
| Країна виробник | Україна |
| Форма вази | Фігурна |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Зелений |
| Висота вази | 240 мм |
| Діаметр підстави | 130 мм |
| Діаметр горловини | 100 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 755 ₴







