Стіл-трансформер обідній прямокутнийлдсп Книжка венге арушу
Стіл-книжка кухонний обідній розкладний.
Матеріал: ЛДСП, крайка ПВХ 0,5мм
Габарити: складений 700*300*750 мм; розкладений 1680*700*750 мм
Кольори: горіх темний, венге магія,горіх лісовий, вишня оксфорд, дуб седан, дуб сонома, дуб фрегат (у наявності та під замовлення).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Венге магія |
| Колір | Венге темний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 700 мм |
| Ширина столу | 300 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1680 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 990 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 342,26 ₴



