Комод Сканді, на 4 висувні ящики, на ніжках, дуб тахо білий,лдсп
Розмір: Ширина*Глибина*Висота — 804*394*1000 мм
Цвет: Дуб Тахо/Натуральний/Білий
Матеріал: Каркас і стільниця: ДСП ламіноване Kronospan; Ніжки та ручки: масив ясена, покритий матовим поліуретановим лаком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80.4 см |
| Глибина комода | 39.4 см |
| Висота комода | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 738,34 ₴




